Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.12.2018 07:52:43 

Chovatelská stanice shih-tzu - TRES CHIC

 
Všechno začalo na jaře v roce 1994, kdy jsme si domů přivezli malou roztomilou chlupatou kuličku Antejku. Okamžitě jsme propadli kouzlu plemene Shih-tzu. Šicáčci jsou ta nejmilejší stvoření na světě a nikdo z naší rodiny si už život bez šicinky nedovede představit.
V roce 1996 jsme získali mezinárodně chráněnou chovatelskou stanici Tibetský skřítek a v roce 1999 jsme odchovali naše první psí miminko. Poté, co nás opustila Antejka, tak nejen v bytě, ale i v našich srdcích, zůstalo velké prázdné místo. Dlouho jsme  nevydrželi a v polovině prosince 2006 jsme si dali ten nejkrášnější vánoční dárek, Niku.
V roce 2009 jsem se rozhodla založit svou vlastní chovatelskou stanici Tres Chic, pokud vše půjde podle plánů, tak bych snad v roce 2010 měla začít novou životní etapu - chovatele. :)
 
Na záčatku roku 2010 jsme se po několikaměsíčním rozhodování, jestli si pořídit druhého pejska, nebo ne, konečně odhodlali a v únoru si přivezli domu prvního psího "chlapa" Joyčka. A pravidelně budu všechny návštěvníky našich stránek informovat, jak nám to soužití jde :)

Moc děkujeme paní Buryové, paní Michlové a paní Fremrové za ta nejúžasnější stvoření, která nás provázela a provází den za dnem a předávají nám tolik lásky a životní energie, že ji ani nestačíme vracet.
Shih-tzu je kamarád, který je pro každou špatnost a půjde s Vámi vždy a všude, vždy Vám bude naslouchat a v jeho očích uvidíte, že Vám rozumí, bude Vás rozveselovat, když Vám bude smutno, bude Vás zahřívat v posteli během dlouhých zimních nocí. Od chvíle, kdy si tuto hromádku štěstí přinesete domů, se už nikdy nebude nudit a už nikdy nebudete sami - na blízku Vám bude Váš Miláček s velkým M.

 
TOPlist